Wreck and reference – No Youth

a1155136193_10

Dobrý den dobří lidé internetu!

Dnes jsem si pro vás připravil kapelu Wreck and reference, za což mi nemusíte děkovat – prostě umím zmáčknout tlačítko google.

Nevím, jestli jsem tu o Wreck a reference psal ještě během první epizody blogu (což je dost možný, protože jsem samozřejmě frajer a poslouchám je už šestnáct let), takže budu dělat, jako že ne.

Wreck and reference se dali dohromady někdy kolem roku 2010 a jelikož to jsou kluci šikovní, za ty čtyři roky už stihli vydat jednu dlouhou fošnu, jak říkaj mladí, jednu krátkou fošnu a jednu kazetu. Kazety teď taky letí, protože co přeci může být lepšího, než koupit si věc z minulýho století, která je předražená a nikdo z nás si ji nemá na čem pustit.

Chtěl jsem být trochu svědomitej a sehnat nějaký informace o těchto dvou týpcích (ano, je to bordel jak anál Haliny Pawlovský, ale věřte nevěřte jsou to doopravdy jen dva floutci), nicméně jsem si poté uvědomil, že stačí použít slovo noise a vše je vyřešeno.

JE TO NOISE.

A song Winter by měl vstoupit do dějin!

Abych nebyl taková sketa, doopravdy jsem našel nějaký interview a jelikož vládnu angličtinou a lá Hilský, rozhodl jsem se vám z něj vybrat to nejdůležitější a trochu to oživit. Takže takhle nějak:

Jak jste vlastně začali dělat hudbu?

Ten první: Kupodivu, ty melounovej debile, jsme se potkali! Ten druhej bubnoval, já taky rád dělal kravál, tak sme začali dělat kravál dohromady.

Ten druhej: Jo, potkali sme se na škole, píče kde asi, že jo, to sme hráli nějaký zachcaný punkový kovery a znělo to strašně. Pak ještě nějaký kecy blá blá.

Ten první: Jo, ze začátku jsme zněli jak Landa, prostě na píču, ale vono to bylo tím, že jsme žili daleko od sebe a posílali si empétrojky a moc sme to nerozebírali. Pak sem se přestěhoval, ten druhej měl hodně kytar a píčovin a efektů, sme to všechno nastrkali do počítače a dělali bordel a tak.

Vaše videa, covery a vizuál jsou dost jednoduchý a pak ještě další anglický přídavný jméno, který neznám. Co vás vlastně inspiruje?

Ten první: bla bla, nějaký moudra, filozofie, kecy o temnotě, bla bla, obscese.

Tak, to bychom měli. Nudnější interview jsem v životě snad nečetl.

Nicméně, pokud se podíváte na jejich fotky, videa nebo si pustíte hudbu, dojde vám, že je to hipsterská dvojka jako kráva, tudíž tímto toto album doporučuji všem, kdo mají malej penis, flanelovou košili, knírek a v pátek večer citují Kunderu, zatímco pijí malinovku vyrobenou z tofu.

3 Comments

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s