Kovtun – The Complete Soundtrack of Suicide

4708664

Tohle léto jsem se těšil, že si konečně naposlouchám Miley Cyrus, páč jestli mě teď v hudbě něco zajímá, pak jsou to holky, který si během koncertu dráždí kačenu. K mojí smůle mi ovšem iPad dojebal alba, takže když jsem si pustil Miley Cyrus, hrál místo toho Kovtun a když jsem si pustil Kovtuna, tak místo něj nehrálo nic. Nic je sice o dost lepší než třeba Kabát, ale na mě je to až moc velkej ambient. Navíc, poslouchat nic je docela špatný, když musíte celý týden poslouchat, jak ve vedlejším pokoji Pečivo peče nový malý pečiva, páč je zamilovanej. Jako já mu to přeju, ale řev mám rád akorát v crustu nebo na PornHubu.

Asi jste z toho pochopili, že Pečivo umí dělat sex a že Kovtun není zrovna summer music. Už ani nevím, kde jsem na něj narazil a proč jsem si ho nahrál znovu do iPadu (už jsem to napsal podruhý, tak doufám, že už vám došlo, že mám iPad, wait wat? Poď si!) Kovtun je kluk ze Sao Paula, což je místo, který je zajímavý akorát tím, že tam žije hodně Brazilců. Kovtun je sound artist a sound děvka, takže povětšinou dělá hudbu k reklamám, divadelním představením atd. Co je na něm ovšem nejlepší je to, že dělá i solidní dark ambient/collage/experimental/horror music, kterou prodává polským způsobem – tedy zadarmo. Nebudu se moc zdržovat s popisem, protože ještě musím sníst nektarinku, zahrát si na iPadu (!!) a najít si dobrý video na honění. Chlapi moc dobře ví, že to někdy zabere i dvacet minut. Snad se dneska vyhnu tomu devastujícímu momentu, kdy kliknu na něco, kde je jen blowjob a nic víc.

Kovtun první desku pojmenoval The Comlete Soundtrack of Suicide a rozhodně to není deska, kterou byste svoji bič navnadili na sex. Daleko spíš je to sešup do těch nejobskurnějších zvuků, který můžete najít v sample galeriích, které tento brazilský Kreng poskládal do těch nejtemnějších kompozicí. A ne, přirovnání ke Krengovi jsem nepoužil náhodou. Nejsem totiž idiot.

V červnu vydal svoji druhou desku, která je taky zadarmo. Kdo máte rádi Krenga, máte rádi i Kovtuna. Stahujte, tentokrát přímo ze zdroje:

http://brazkovtun.wix.com/kovtun#!discography/cnnz

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s