Drop – Vasundhara EP

tr-617772

INFO(MILOŠ ZEMAN STYLE):

collage

Vasundhara je nejenom indická herečka a kunda, která vypadá na promofotkách jako solidní čmafítas a v reálu jako hovno Anife Vyskočilové, ale také nové EP berlínského projektu Drop.

(Doufám, že jste si tu fotku prohlíželi alespoň deset sekund. Vyrobit ji nebylo vůbec lehké. Pro ty z vás, kteří by chtěli dělat takhle dobrý koláže vám ale prozradím, že jsem použil lajout Dvě fotky vedle sebe, spacing jsem nastavil na jedenáct, roundness 21 (ale může být i 22 nebo 20) a proportions -39. Pro lehčí zapamatování se tohoto nastavení si stačí pamatovat Bendtner, Forsberg, Hašek. Není zač)

Píšu berlínského projektu Drop, ale ve skutečnosti je to jen jeden kluk a dost možná to ani není Němec, páč v Berlíně teď žije kdejaká zkurvená píča a kunda, ale kdo to má všechno kurva googlit, že ano (tak podle posledních informací je to nějaký zkurvený Ital, hovno kurva).

Tohle zkurvené EP vyšlo v dubnu, jestli se tedy nepletu a nejsem úplná pasy. Pět songů o relativně decentní stopáži (kolem 5 minut) dává dohromady sice jen zkurvených 30 minut, ale i tak vám za tu relativní chvilku vyhloubí díru do hlavy jak solidní kunda. Dropovo pojetí techna se totiž pohybuje na pomezí mixu Mondkopfa, Kangding Raye a Frosta. Z prvního bere lineárnost a masivnost, z druhého zkurvenou strohost, strojovost a ocelovou přesnost zářezů a z třetího cit pro minimální použití atmosférických noiseových podkladů. Co z toho ve finále plyne? Temně temná terminátoří diskotéka, zařezávající se do kůže s každým dalším beatem. Jinými slovy, kunda sem, kunda tam.

Pokud máte rádi tři výše zmíněné, pravděpodobně vám tu předhazuji techno EP roku. A co z toho mám? Hovno, kundy zkurvený.

K nalezení v Dropboxu.

Kolem 1:11 si nasaďtě zkurvený plenky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s