Death engine – Mud 100%

mud

Když jsem chtěl dnes zamasturbovat, jako ostatně každou středu, pátek, sobotu, neděli a úterý, omylem jsem kliknul na Wejvar a dřív než jsem si tu chybu uvědomil, všiml jsem si, že jsme postovali poslední post v lednu. Pod tíhou svědomí jsem se tedy rozhodl, že opět rozšířím vaše ušnice (od slova zornice) (jsi na mě hrdý Šumivo?).

Death engine jsem si schovával na pozdějác, až mi přijde vinyl a tričko z Francie, abych to mohl vyfotit z čtrnácti úhlů a pěkně vám to sem napostovat, ale jelikož jsem zjistil, že hrají za pár dní v Liberci, což má údajně být v ČR, hodím vám to sem teď, abyste je stihli objevit a pak mi za to poděkovat velkou dávkou orálního sexu. Kdo nemá orální sex, nemusí zoufat, Pečivův PayPal bere i anální sex.

Death engine jsou z Francie, takže umí francouzsky. V tomhle jazyce taky dělají rozhovory, což znamená, že jim tady u nás v redakci nikdo nerozumí. Tímhle bychom tedy měli těžkou investigativní vsuvku za sebou. Stejně je přežitek zjišťovat nějaký informace o kapele. Stačí když se napíše, že to jsou čtyři kluci a plus mínus se do tý definice vejde skoro každá kapela.

Death engine na turné

Death engine na turné

Death engine jsou jedna z těch kapel, který jsem objevil ve tři ráno na močku, tudíž jsem si objednal všechno co se dalo a to pak druhý den ráno tu kapelu prostě musíte začít mít rádi a poslouchat je, jinak budete píčus, co v noci na močku utratil 45 euro za kapelu, která ho nezajímá. Takhle nějak romanticky jsem se dostal k EP Amen, které znělo dobře jak v ten inkriminovaný večer, tak naštěstí i druhý den ráno.

platba

Amen vyšlo předloni, jsou to čtyři písničky a jsou temný, brutální a ostrý jako břitva od holiče, kterej si je akorát dneska, nebo maximálně včera nabrousil. Jak by řekli obyvatelé Uherského Brodu – je to prostě masakr! Mohl bych vám samozřejmě vypsat, jaký kapely to připomíná a jak to zní, ale mám já to zapotřebí?

Poslouchejte:

No a letos, touhle dobou, vyšla jejich první dlouhohrající placka, fošna, valba nebo chcete-li archaicky: deska. A je to plus minus ještě větší masakr, ještě delší a ještě lepší. Takže něco jako Terminátor 2 nebo Scary Movie 2. Prostě podařenej seqvoj, jak říká holka od nás z práce, která mimo jiné i skipuje a chodí na Yorube. Celý album si můžete poslechnout na bandcampu, kde ho můžete zaplatit a nebo můžete jít na stránky jejich labelu Throatruiner records, který dává všechny desky svých kmenových kapel zadarmo ke stažení – joyeux putain noël! Dřív než mi začnou do oken narážet holubi s děkovnými dopisy, chtěl bych ještě upozornit, abyste z výběru Throatruiner records neopomenuli například kapely Calvaire a Cowards (ti teď taky vydali desku) a hlavně abyste neutráceli za lubrikant, když se dá honit ve sprše, a místo toho radši využili nějakou z jejich bundle nabídek vinylů a triček, páč skoro všechno na co tam narazíte je zlato.

A páč vím, že i přesto, že si to na labelu můžete stáhnout zdarma, jste líní jako prasata, tak to naleznete i v dropboxu.

2 Comments

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s