Periskop – 40 alb

a0897587356_10

Periskop je kluk z Dánska, který by si měl podle všeho co nejdřív dojít k psychiatrovi, protože natočit 40 alb ponorkový hudby už nepovažuji za něco normálního (a to za normální považuji s přimhouřenýma očima třeba i Slováky). Nicméně, je potřeba uznat, že se do toho borec pořádně ponořil (hahaha lol) a stvořil prý „longest release in the history of Denmark.“ Očividně asi neví, že Nicklas Bendtner má v gatích trošku delší release. Ale nechme si debatu o penisech dánských fotbalistů až na mistrovství Evropy, kde je zcela jistě podrobněji rozebere Pavel Tvaroch.

periskop-s329-05_800

Jak už bylo řečeno, Periskop – 40 je projekt, který uspokojí především ponorkáře a pak také lidi, kteří mají rádi následující: deep ambient, dub ambient, dark techno, noise, industrial elektroniku, minimal techno a tuleně. Na projektu se podíleli ještě nějaký další lidi, ale všichni to byli Dánové a my tu nebudeme předstírat, že by nás to nějak zajímalo. Kdo hudbu dělá je vedlejší. Na čem záleží je, jak dobře se u toho dá kadět nebo kopulovat. A u tohoto jde vážení obojí!

Vše si můžete zadarmo stáhnout buď z bandcampu, nebo jako balíček přímo zde (3,1GB). Matematicky speaking, jedná se o 288 písniček o celkový stopáži dlouhý jako život africkýho dítěte. Během poslechu si ale raději udělejte pauzu, jinak dostanete ponorkovou nemoc (TROLOLOLOL)

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s