Pátá deska Pláče Hoven se opět trochu přiblížila!

Dobrý den,

jmenuji se Palivo a bohužel na mě vyšel úkol Vám napsat, zda-li bychom mohli nahrávat naši desku u Vás ve studiu.

Abych nás trochu představil: já jsem Palivo a v kapele hraju na bicí, i když jsem tedy vždy snil spíš o tom, že bych hrál penisem na benžo nebo harfu. I tak se ale na příštím albu pokusím o jakousi seberealizaci a rád bych odbubnoval celou desku mraženým kuřetem (berte toto prosím v potaz ať nedojde k nějakému pozdějšímu nedorozumění).

Dále je v kapele Pečivo, který prý umí hrát na kytaru, ale tomu bych moc nevěřil, už proto, že je od narození napůl švýcar a napůl vlk. Nicméně, jako jediný z nás zná význam slova akord (stále nám tvrdí, že je to něco jiného než Honda Accord). Mezi jeho záliby patří Jégr a zvracení (berte toto prosím v potaz ať nedojde k nějakému pozdějšímu nedorozumění).

Pak je v kapele ještě Šumivo, což je náš ajťák (jako jediný umí psát na klávesnici třemi prsty), takže hraje na turntablety, nebo jak se tomu říká. Od půl třetí ráno ale docela solidně zvládá i triangl, akordeon, zvonkohru nebo kontrabas. Šumivo poslední roky moc nešoustal kvůli vztahu na dálku, tak to prosím berte v potaz pokud máte ve studiu volně pobíhající psy, aby nedošlo k nějakýmu pozdějšímu nedorozumění.

No a našim leaderem je Noneto, u nějž si doteď nejsme jisti, jestli je to člověk nebo jen laciný padělek lidského druhu. Prý taky umí hrát na kytaru, ale i my v kapele jsme přeci jen trochu soudní a víme, že neumí. Pravděpodobně bude hrát tak maximálně na nervy.

Dohromady jsme kapela Pláč Hoven a máme za sebou již čtyři velmi úspěšné desky, které nám například pouze na Bandcampu vynesly astronomických 30 Kč. Naše hity jako Galerie řitních stěrů, Muž, který nesral a Tlustá již dokonce proletěly i rádiovým éterem.

Tímto bychom se chtěli optat, zda je možnost u Vás během tří dnů (pátek navečer, sobota, neděle) nahrát naši epickou a samozřejmě nejlepší pátou desku, která se bude zabývat natolik vážnými tématy, jako jsou incesty v rodinách s lidmi trpícími Parkinsonem (singl Park in son), Downovým syndromem (druhý singl TouchDown), trpým údělem exkrementů (Hovnocaust), potratů a samozřejmě náboženstvím a neblahými lidskými osudy (aktuálně zpracováváme baladu o barmance, které opilec posral záda poté co řekla „to mi poser záda“). Jak vidíte, je ohromně důležité, aby toto album vzniklo a my podnítili veřejnou debatu o tabuizovaných tématech, kterým se společnost pokrytecky vyhýbá.
V návaznosti na předešlé informace bychom tedy rádi věděli Vaši dostupnost v termínu 24.-26. července a cenu, kterou bychom museli zaplatit. Náš člen Pečivo dělá v Německu, peněz má dost, takže nás klidně můžete trochu natáhnout, on to všechno zaplatí.
S pozdravem

Palivo

One Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s