Blackmouth – Blackmouth

Blackmouth a jejich stejnojmenné a jediné album Blackmouth vyšlo v květnu roku 2000. To je už šestnáct let zpět. Šestnáct. Jaký to byly krásný časy. 90% youtuberů ještě nebylo naživu, Jirka Pomeje neměl dluhy a Arsenal uměl hrát fotbal. Jenže pak přišel Babiš a uprchlíci a všechno zničili.

blackmouth_1400

Blackmouth byl tehdy jednorázový projekt Jarboe ze Swans a dvou cápků z Trust Obey. Jarboe byla už tehdy dost nesjízdná, tudíž Vám sem ani nebudu dávat její fotku. Protože tehdy internet existoval jen na kalkulačkách tak moc informací nenajdete. Já, internetový ninja třetího stupně, jsem našel jen jednu recenzi a ta mi toho tedy moc neřekla. Dal jsem se tedy místo toho na vaření a udělal jsem si toasty s kečupem, salámem a sýrem. K tomu potřebujete kečup, salám a sýr. Dáte to do toastovače a je to.

Blackmouth se pohybují na hranici mezi  trip-hopem / dark ambientem a jazzem. A to je asi tak všechno, co se k tomu dá říct, protože jsem to popsal dost přesně. Líp už to asi nejde. Pointa je každopádně taková, že je to výborné album pro příjemný romantický večer ve dvou, kdy do sexu zapojíte i předehru a natáhne jej tedy na neúnosných 8 minut. Zároveň doporučuji poslouchat i brilantní texty, například ten k písni The Conversion:

i’ve been trying to find the reason and you know what? i don’t think there is a reason or an answer to it it’s just all of this well weren’t we meant to be it? i can’t deny it can you deny it what you want what i need and then just…you know the rest and all of this is well its not like that.

Album v Dropboxu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s