PODCAST: Wejwar 7, part 1

Well, hello there.

Tentokrát nepřišel pan Petřík, ale láhve vína. Jak přišly, tak odešly – do nás, bohužel. Tak trochu Bylo nás pět. Dobrá zpráva je, že jsme díky nim měli co povídat a napovídali jsme toho na tři hodiny, takže za pár dní přiletí part 2. Špatná zpráva je, že jsme díky nim měli co povídat a napovídali jsme toho na tři hodiny, takže za pár dní přiletí part 2.

Troufnu si říct, že part 2 bude již zřejmě apokalypsa. Jak je zřejmé, ani já jsem ji neslyšel a co se dělo, se moc nepamatuji. V první části jsme se věnovali vcelku urputně letošnímu Lunchmeatu, co si tak pamatuji, a taky jsme trochu zabeefovali na Frost. Co se týče dalších témat, které se zřejmě objeví v oné druhé části, tam už teda vůbec, ale vůbec netuším o čem jsme mluvili a doufám, že to taky nikdy nezjistím.

Ale abych to už nezdržoval: do přišel pro písničky v časech, kdy my dva debilové mlčíme, pak vězte, že během dvou částí zahrají k poslechu a tanci:
Jacques Green / Corbin / Belief Defect / Visionist / vnuk Evy Pillarové Moa Pillar / The Death of Anna Karina / United Nations / Antwood / Kilner a jeho alter ego Blawan / IAMX (LOL, but vážně) / Tobacco / Memotone / Thrupence / Brokenchord / Finn McNicholas

A nezapomeňte lidičky do komentářů napsat co si o tom myslíte a hlavně lajk a subscribe.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s