Enjoy yourself, it’s later than you think #4

Dobrý večer vespolek wejvarová rodino #jágrstyle.

Akorát jsem vylezl z vany a můžu říct, že holení šulína je rok od roku nudnější. Napiště mi lidičky do komentářu pod video co si o tom myslíte.

playlist

Zase jsem složil nějaký ty mixtajpy. Zase to najdete na mixcloudy, nebo tady o trochu výš – a tentokrát taky na ZIPPYSHARE v nezmixovaný podobě (tedy 17 single mp3). Tak pak hlavně nezapomeňte napsat do komentářů lidičky jak se vám to líbilo a hlavně lajk a subscrajb pod video. Hihihi. Byl jsem línej vypisovat co tam je takže tady máte screen a k tomu vám řeknu jen tohle kemo: Oneohtrix Point Never udělal soundtrack k filmu Good Time a je to boží – jak film, tak hudba. Sturqen, duo z Porta, je další z mých portugalských objevů a abych to shrnul, použiju jejich tagging: strong experimental IDM noise of the technoir type. Kdo má rád Alva Nota, Pan Sonic, Hecqa a další takový hlemzy, tak bude navýsost spokojen. Hledejte v telegramu wejvarová rodino.

Moa Pillar vydal další fuchtli. Po jarních Hymns jsem už nic neočekával a voilá, přišlo EP No Expectations. Hahaha, no to je mi ale náhodička pane Pillar. Na nové fošně se vnuk Evy Pillarové vrací k bestiálnějším rytmům, tentokrát je to navíc víc electro-synth funky a šlape to na Lucii Výbornou – za mě lépe, nebo zábavněji, než na Hymns. Taky v telegramu.

Jo, co byste ještě měli z toho mixtape očekovat v plný délce..hmm, jo ty vole IC3PEAK. To jsou Rusové. A zpívají rusky. A já je doporučuju. Sám tomu nerozumím. Svět se zbláznil.

IC3PEAK jsem objevil někdy loni, páč já pičo mám čas objevovat všechno za vás, zatímco vy žijete, a bylo to takový meh, wut, kill me. Abyste byli v obraze, přihodím sem fotku:

DGEl4wVWsAAyMxo (1)

ANO.

To zpívali anglicky a zněli, jako by se vám rozsypaly basy. Né basy piva. To by zase znělo úplně jinak. Nová fošna, která se jmenuje „nějaký ruský znaky,“ je ovšem o třídu lepší a to i díky tý ruštině. To bych teda nikdy netipnul. Správná nálož witch housu a podobnejch trendy chcanců prostě jednou za čas neuškodí – a když jim člověk odpustí dva dost cringe tracky, jak to vy mladí pičusové píšete, tak je to solidní deska. V telegramu, kemo.

Jo a tady je trailer na Good Time, sem zapomněl:

V telegramu brzy uvidíte i nějaký kytary. Nedávno vyšla fošna od Uniform. A vyšla na Sacred Bones, takže není co řešit. Jmenuje se Wake in Fright a stejně jako pravděpodobná inspirace – klasika aka násilí je zadarmo, se zabývá násilím, izolací a dalšíma švandama. Pokud máte rádi Sightings, Converge, NIN, The Men, Wreck in reference, industrial, thrash, noise, metal, lečo, koblihy, špagety, žehličky atd, tak stahujte. Letos asi lepší noise/industrial rock nevyleze. A The Killing of America je PEKLO. Vlastně polovina těch songů je PEKLO.

No a to je ode mě asi tak vše kemo. Jo vlastně ještě jedna věc – pokud máte rádi dobrej americkej beef a valíte si kšiltovky a kapsáče a tak dále pana krále, tady je zajímavej hipec. Nový album bude brzy v telegramu, starší jsou zadarmo. Babelfishh.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s