Enjoy yourself, it’s later than you think #7

Čauko kámo. Máš rád kakao?

Jestli ne, tak nevadí. Hodně lidí kakao nemusí. Dnes se tu opět potkáváme, páč se zase sešlo strašně moc dobrejch věcí naráz. Ano, děje se to poslední dobou dost často. Ještě teď si pamatuju jako by to bylo včera, když jsem 2. března 2018 psal předchozí příspěvek.Nebudeme to tu moc prodlužovat, protože já mám prodlužovačku jen jednu a stará ji má v ložnici, takže tak.

Jedna z prvních věcí co mě poslední dobou trkla do palice, bráško, je tahle čmafíta z Ameriky. Jmenuje se Elori Saxl a jak již napovídá jméno, valí to na saxlofon. Teda, to nevím jistě, jen se mi to hodilo do textu. Před lety vydala fošnu skupina Alpenglow, kde Elori taky vydává zvuky, ale o tom jsem nic nevěděl, takže sem dám akorát obrázek a budu předstírat, že jsem to věděl.

Tudle valím na jůtupe nějaký videa a koukám na Wave 1 a pak Wave 3, což jsou videoklipy k její nový fošně The Blue of Distance a z nějakýho důvodu mě to najednou strašně vzalo, jdu se vykadit, pak si udělám chleba s paštikou a pořád jsem dojatej, takže mi došlo, že je to fakt dobrý. Takhle vždycky poznáte, jestli je nějaká fošna dobrá. Zatím asi album roku a 90% jako vyšitejch. Já vyšívat neumím, a ty jo? Napiš mi to do komentářů a hlavně nezapomeň bráško, laky, subáče a Cher. Její album najdete tady na bandáči.

Další buchta se jmenuje Láláláalealeale, nebo tak ji alespoň vždycky vyhledávám, páč si za boha živýho nedokážu zapamatovat, jak se kurva jmenuje. LAEL NEALE. Já se s Váma vsadím o padesát babek, že až si za hodinu vybavíte tuhle sázku, a budete si mět vzpomenout, jak se ta čmafíta jmenuje, nebudete vědět ani prd! Tohle je očividně selhání na straně agenta. Já bych dal nějaký jednodušší název, třeba Konvice, nebo Ponožky. Nicméně, holka ty struny češe jako za starejch časů, hlas má z nebe, dávám 8/10. Nová deska (Acquainted with night) je venku už teď, vinyl v březnu.

Do třetice všeho buchtičkového sem mrskám jednu bublaninu z Austrálie. Jmenuje se Shoeb Ahmad a líbilo se mi to tak moc, že jsem si chtěl objednat vinyl, ale pak mi došlo, že poštovný z Austrálie je jediná věc na světě větší než můj penis, tak jsem si to rozmyslel.

Zatím deska roku, společně se všema ostatníma deskama roku, je The Amputees od MYMK. Co znamená MYMK netuším, ale vím co je třeba květináč – to je na kytka. Ampuťáci je deska o tom, co vám bzučí v hlavě, když omylem strčíte haksnu do cirgulárky. Já si jednou v mládí uřízl kus prstu na nářezáku a potvrzuji, že je to podobný. Dobrý ambient drone projekt, lepší každou další deskou.

Víc se mi toho už vypisovat nechce. Pokud chcete větší nálož, tak tady pod tímhle řádkem je Spotify playlist, kde je všechno zajímavý od začátku roku. NENÍ ZAČ ty vole.

Ty vole, a málem bych zapomněl na desku roku. Takže prozatím deska roku jsou nový White Suns. To kámo chceš. Jo a Show me the body mají nový EP.

One Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s